Masáže Baan Thai Bratislava

Masáže

Masáž alebo masírovanie je súčasť mechanoterapie; sústava hmatov, ktorými sa mechanicky dráždia periférne nervy, cievy a svaly. Cieľom je zvýšenie funkčnej zdatnosti, odstránenie únavy alebo liečenie. Masáž predstavuje pôsobenie na telo a manipuláciu s telom pomocou tlakov – štrukturovaných, neštrukturovaných, stacionárnych alebo pohyblivých – tlak, impulz či vibrácie.

Špecialne pre ňu a pre neho

Najluxusnejšie masáže špeciálne pre ženu alebo pre muža je možné využiť pre partnerské dvojice, priateľov, rodinných príslušníkov alebo kolegov z práce. Dvojica si môže vybrať spoločnú masáž v jednej miestnosti alebo oddelene. Každému sa naši terapeuti venujú individuálne podľa výberu masáže.

Služba Sauna

Sauna

Sauna je vo Fínsku neodmysliteľnou súčasťou národnej kultúry. Fínska sauna je obľúbená práve vysokou teplotou a minimálnou vlhkosťou, ktorá by nemala presiahnuť 20% a tiež horúcimi kameňmi, na ktoré sa prilieva voda aby vznikla para a zvýšila vlhkosť vzduchu. Okrem relaxu a uvoľnenia svalstva má „zázračné“ liečebné účinky na psychiku človeka, môže tiež znižovať hladinu cukru u diabetikov, posilňovať srdce a zlepšovať prekrvenie organizmu.